Kişisel » İşte KADINIM’ın Gözlerimi Dolduran O Satırları..

Arkadaşlar öncelikle sizlere şöyle bir tavsiyem olacak belki bazıları boş konuşuyor, bize ne bundan tarzı şeyler söyleyecek ama sizlere tavsiyem mutluluğu bulduysanız sorgulamayın.. Ben hayatımın rengini, gidişini, sevgiyi ondan öğrendim. Daha yaşım 20 fakat sevgi yaş falan dinlemiyor ki, şu dünya da benim sevdiğim tek bir kadın var işte ondan gelen bir şiir.

——————-

Sevgilim;
Şimdi sana çok duygulu bir kaç satır yazıcam.
Hani hatırlıyor musun ilk buluşmamızdı yolun ortasında Anıl More Kahraman’ı çok seviyorum diye bağırdım sen anlam veremedin belkide bu saf napıyor dedin. Sormadın da ya kızım manyak mısın derdin nede demedin bende niye yaptığımı bir yıldır soyleyemedim. Ben sana değil İstanbul’a bağırıyordum aslında. Hani koskoca İstanbul şahit olsun sevgime istedim. Öyle deli öyle manyak seviyorum. Şimdi bunu niye yazdın ki dersen unutmamak için yazıyorum. Diyorlar ki zamanla sevgim azalırmış. Unutmaya başlarmışız anılarımızı. Alışkanlık olurmuşuz birbirmize. Sabah günaydın mesajını sırf görev olsun diye atarmışız hani içimizden geldiği için değil. Ben böyle olmam adam sende olma olur mu? Böyle hergün farklı sev. Birgün parmaklarıma aşık ol bir gün gözlerime, saçlarıma, dudaklarıma, bakışlarıma, karakterime ama asla sıkılma olur mu? Asla unutma yaşadıklarımızı. Sana hevesli hevesli ‘ya şunu hatırlıyor musun?’ dediğimde yüzüme boş boş bakma heycanımı o an paylaş benimle. 
Bugün gördüğüm aptal rüyadan sonra sabaha kadar düşündüm, yazdım, ağladım, korktum. Kendimden korkmadım da arkamda seni bırakmaktan korktum, beni unutmandan korktum. Sabah ezanıyla gözümü kapatırken en çok bize dua ettim. 3 ay sonra ne olcağımı bilmiyorum. Ne okuycağımı, nerde yaşıycağımı, kim olcağımı. Ama bildiğim tek bir şey var seninle olacağım. Sen benim üstüne hayal kurduğum tek adam. Annen kadar sevebilir miyim seni bilmiyorum ama sen nasıl annenin ilk göz ağrısıysan benimde öylesin. Gözlerimi açtığım adam, tanıdığım, güldüğüm, dokunduğum, öpüştüğüm, hayaller kurduğum ilk erkek tek erkek. Bir ömür SEV beni. Bak emir cümlesi kurdum yine hemde aşk dolu emir cümlesi. Benimle YAŞLAN. Benimle OL. Benimle SEVİŞ. Benimle UYU. Beni BEKLE. 
Yine kızıyor musun bunları okurken yeter ama çok oldun rica etmezsen hiçbirini yapmam diyor musun? DEME adam. Sadece SEV. 
Neyse bu kadar gevezelik yeter. Hülya Ablaya selam hani seni benim için doğurmuş ya (: Anne diyceğim günlere de selam olsun. Birde üstüne helal olsun aşk olsun gözlerimde yaşlaaaaaar. Ay gittim kocaman da öptüm :))