Tumblr » Unfollow Edenleri Görme – 30 Haziran 2015

Merhaba arkadaşlar, en son tumblr güncellemesi ile artık neredeyse tüm unfollow programları/siteleri işe yaramaz duruma gelmiş durumda. Biraz araştırmadan sonra yeni bir site keşfettim ve sizlere sunmak istedim. Daha önce ki anlatımlarım da olduğu gibi bu sitede de tumblr unfollow edenleri görme işlemini çok kolay bir şekilde yapacağız.

Şimdi ilk olarak http://friendorfollow.com/ adresine giriş yapıyoruz. Bu arada site dili ingilizcedir. Hemen sağ tarafta ki “Sign up for Friend Follow” kutucuğunu doldurup butona tıklıyoruz.

Kayıt olduktan sonra bizi bir sayfaya yönlendirecektir. Burada 3 adet seçenek bulunuyor “Twitter, Instagram ve Tumblr” dilerseniz diğer sosyal medya hesaplarınız için de unfollow işlemini yapabilirsiniz. Neyse konuya dönecek olursak, açılan sayfada “Connect to Tumblr” butonuna tıklayalım. 

Bizi tumblr adresimize yönlendirip, uygulamaya izin vermemizi isteyecektir. “İzin ver” butonuna basalım. Bu adımdan sonra en geç 1 dakika içinde sizi takip etmeyenleri gösterecektir. Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Başka yöntemler bulduğum zaman sizleri bilgilendireceğim. Bir teşekkürü çok görmeyin lütfen.

Tumblr adresim: http://consdeleonn.tumblr.com takip edin eşek sıpaları 😛

Bir önceki yazımız olan WordPress » Eklentisiz Son Tweet Gösterme başlıklı makalemizde eklentisiz son tweet gösterme ve wordpress son tweet gösterme hakkında bilgiler verilmektedir.