WordPress » Yazar Eklentisi

wordpress-yazar-eklentisiSelamlar, bugün de sizlere wordpress’in bize sunmuş olduğu yazar eklentilerini sunacağım. Biliyorsunuz, birçok wordpress kullanan arkadaşımız yazar kutusu oluşturmak için çaba sarfediyor fakat kod bilgisi olmadığı için hüsrana uğruyor. Ve bu hüsrandan artık sizi kurtarmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. WordPress’in bize sunmuş olduğu yazar eklentileri ile kolayca yazılarımızın altına kendi biyografinizi, sosyal ağ hesaplarınızı sunma sansını yakalamış olduk. En çok kullanılan yaklaşık 3 adet yazar eklentisi mevcut bunların arasından belirlediğiniz bir eklentiyi kurabilirsiniz. 

1. Better Author Bio

wordpress-better-author-bio-plugins

İNDİR

2. Social Author Bio

wordpress-social-author-bio-plugins

İNDİR

3. Custom About Author

wordpress-custom-about-author-plugins

İNDİR

Ve daha birçok yazar eklentisi mevcuttur. Google’da araştırma yaparak diğer eklentilere ulaşabilirsiniz. Eklenti hakkında sorun yaşayan arkadaşlar konu altına yorum bırakabilirler. En kısa sürede geri dönüş sağlamaya çalışacağım.

Bir önceki yazımız olan WordPress » Yazı Altına Kaynak Link Ekleme başlıklı makalemizde blogger kaynak link ekleme, blogger yazı altına kaynak link ekleme ve kaynak link ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Samet

    paşam bunlar ingilizce ya olmuyo böyle. zorlanıyoruz türkçeye çevirirken. yinede saol

    • Malesef öyle. Henüz türklerin yaptığı veya türkçeye çevrilmiş bir yazar eklentisi mevcut değil.

  • Murat

    Size hangisinin türkçesi gerekli çevirelim birini bu güzele benziyor denemedim ama bunun çevrilmesini istermisiniz boş bi vakitte çevireyim ( Social Author Bio )